Terminals

Argos beschikt over een fijnmazig en competitief depotnetwerk in de Benelux, Duitsland, Frankrijk en Zwitserland.

We verzorgen de opslag en distributie van minerale- en biobrandstoffen voor ons eigen systeem maar we stellen de logistieke diensten ook ter beschikking aan derden zoals oliemaatschappijen en onafhankelijke oliehandelaren.

De door ons aangeboden diensten beslaan de gehele downstream oliewaardeketen van aankoop, opslag en transport tot doorstroom (eigen en derden), tank verhuur en (bio)blending.

Blending vormt een bijzonder specialisme, we voorzien al decennia in de vraag naar kwalitatief hoogwaardige producten op maat  (zowel half- als  eindproducten)  volgens DIN-, IPE- of willekeurig welke andere (EU-) voorschriften en klantspecificaties. De kwaliteit van de geblende producten wordt gewaarborgd door onafhankelijke inspecties door derden.

Locaties in heel Europa

Nederland

Terminal Amsterdam

terminal.nl.amsterdam@argosenergies.com

Oceanenweg 22
NL-1047 BB Amsterdam

Terminal Cuijk

terminal.nl.cuijk@argosenergies.com

Lange Linden 24
NL-5433 NC Katwijk

Terminal Geertruidenberg

terminal.nl.geertruidenberg@argosenergies.com

Centraleweg 42
NL-4931 NB Geertruidenberg

Terminal Hengelo

terminal.nl.hengelo@argosenergies.com

Aardoliestraat 5
NL-7553 GT Hengelo

Terminal Roermond

terminal.nl.roermond@argosenergies.com

Schipperswal 31
NL-6041 TC Roermond

Terminal Schiedam

terminal.nl.schiedam@argosenergies.com

Admiraal de Ruyterstraat 33
NL-3115 HA Schiedam
havennr 532

Terminal Utrecht

terminal.nl.utrecht@argosenergies.com

Gelderlantlaan 9
NL-3526 KZ Utrecht

Terminal Wageningen

terminal.nl.wageningen@argosenergies.com

Grebbedijk 21
NL-6702 DS Wageningen

Terminal Zwolle

terminal.nl.zwolle@argosenergies.com

Katwolderweg 10
NL-8041 AD Zwolle

Belgiƫ

Terminal Gent Pantserschipstraat / Argos Oil Belgium Depots

Pantserschipstraat 301
9000 GENT 

Terminal Brugge

terminal.be.bruges@argosenergies.com

Pathoekeweg 74
B-8000 Brugge

Terminal Bossuit

terminal.be.bossuit@argosenergies.com

Bossuitstraat 9
B-8583 Bossuit - Avelgem

Terminal Brussel / Vilvoorde

terminal.be.vilvoorde@argosenergies.com

Schaarbeeklei 600
B-1800 Vilvoorde

Terminal Gent Wiedauwkaai

terminal.be.Ghent@argosenergies.com

Wiedauwkaai 75
B-9000 Gent

Terminal Hasselt

terminal.be.hasselt@argosenergies.com

Herdersstraat 8
B-3500 Hasselt

Terminal Herentals

terminal.be.herentals@argosenergies.com

Aarschotseweg 26
B-2200 Herentals

Frankrijk

Argos France Depot

Rue des Frères Lumière
71100 CHALON SUR SAONE

Argos France Depot

Route de Batilly
45340 BEAUNE LA ROLANDE

Zwitserland

Terminal Basel

info@rhytank.ch

Hafenstrasse 87-89
CH-4127 Birsfelden

Kunt u de locatie niet vinden die u zoekt? Aarzel dan niet om met ons contact op te nemen Contact us